News Comics Profiles Gallery trailer FAQ Author Forum Links


25.12. 2012Omlouvám se. Stránka už byla několik dní hotová, ale neuploadla jsem ji. Tak tu je jako zpožděný dárek.


4.11. 2012


Jak jsem slíbila na Tumblru, další stránka. A s ní konec úvodu. Yay. A trvalo to jen.....2 roky lol.


24.4. 2012


Zázrak se udál. Nová stránka přiletěla. Respektive se mi tu válela už nějaký měsíc, ale teprve teď sem ji dodělala. A už se dokonce i něco děje. A nyní nově vás náhled dokonce přenese na aktuální stránku. To sou věci. To sou věci.
6.1. 2012Dlouho žádný update. Já vím. Asi bych měla trochu objasnit co se zas kurnik děje. Krom klasického trouble s dialogy (vymyslet je tak, aby nezněly JO stupidně jako vždy) je na pořadu menší nechuť něco tvořit. Z práce se většinou vracim hodně pozdě večer, ne-li veeeeeeelmi pozdě a po té hodině autobusem a půl hodinou metrem sem docela vysátá. Asi budete mínit, že jsem nějak mohla využít cestování k nějaké tvorbě. Problém je v tom, že naše milá autobusová společnost se rozhodla změnit vozový park a tudíž jezdí zásadně autobusy, co nemají světla. Což je teď v zimě docela na prd. No... to jsou asi ty špatné zprávy. Něco pozitivního - momentálně testuju svého nového Derpa aka Lenovo IBM X60 tabletPC :B Hned taky posílám pro ty nedočkavé co nemohou vydržet (teda on nikdo takový není tak alespoň pro vás ostatní lol) alespoň nějaké WIP něčeho, na čem pracuju při jízdě autobusem. Řekla bych, že to na rozklepanou jízdu ujde. To taky znamená, že už budu moct i pracovat při cestě domů a snad se brzo dočkáte pokračování. Howgh.
5.11. 2011


There you go. Stránka byla hotová už minulý týden. Ale totálně mě sklátila chřipčička a mozek nepracoval.


12.10. 2011


Zíráte? Já taky.


18.4. 2011

Nevím, kolik z vás sem ještě chodí, ani koho osud tohohle příběhu vlastně zajímá. Že nejsou a nejspíš ani nebudou další stránky nepopírám. Může za to moje lenost, nulové odhodlání a naprostá apatie ke všemu. Své pohnutky nijak neomlouvám, můžu si za to sama. Ovšem je v tom ještě jeden faktor. A to, že tohle už dávno není svět, který jsem měla tolik ráda. Přes všechny ty roky úprav, aby příběh dával smysl a nebyl to jen totální dementní mišmaš pubertální holky, byla zabita duše celého tohoto světa. Přílišné přemýšlení a mazání naivních věcí ubíjely vlastní podstatu příběhu. Velké množství autorů stále hledá, upravuje, předělává prvotní myšlenku a jsou s výsledným produktem spokojeni, byť to už s originálem má pramálo společného. Já jsem opak. Pořád ta úplně prvotní naivní verze patnáctileté puberťačky zůstane tou jedinou a pravou Dobou Stínů. Tohle co tu vidíte už Doba Stínů prakticky není. Je to zkostnatělý těžkopádný příběh, postrádající své kouzlo. A duši. Neustále je mi podsouváno, že já jsem autor, co já s tím příběhem provedu je moje věc. Ale není to pravda. Příběh jsem zabila. Svět a postavy jsou prázdné, mrtvé. Jsem špatný autor, protože nevím, co mám dělat. Tak moc jsem se snažila, aby vše mělo svou příčinu, odstranit přílišnou naivitu, aby lidé nebyli "WTF co to mělo být"...a jak to dopadlo. Dokonce i před pár dny jsem se přistihla jak v podstatě v hlavě mažu jednu z mála akčních scén, protože absolutně nedávala smysl. Bylo to jako odstranění žeber na již polorozpadlé kostře. A je mi z toho do breku. Já nevím jak mám dál pokračovat. A nevím jestli bych ještě stále měla. Tohle je pro mě jako vlastní dítě. A já ho vidím umírat a nedokážu mu pomoct.

Ano, jen se do mě pusťte jak jen ze sebe dělám emo. Jen do toho. Těžko se mi slovy vyjadřuje, co mám vlastně v hlavě a spoustu věcí jsem ani neřekla. Ale mrtvý projekt to už nevskřísí.


12.8. 2010

Jen maličko oprav nedodělaných věcí, co ještě chyběly. Umělecké prázdniny mě štvou, ale něco dělat se nemůžu dokopat. sigh. Přemýšlím co ještě dál je tu zapotřebí, ale nějak mě nic nenapadá. Krom nové stránky, která je v nedohlednu...


4.8. 2010

Abych dala najevo, že jsou tyto stránky stále aktivní. Ano jsou. Já nejsem moc aktivní. Ještě dlouho nová stránka nebude. Mám ji tu sice rozkreslenou, ale nelíbí se mi, mé odhodlání je také někde v trapu. K tomu ještě jiné problémy z normálního života. Mám i jisté myšlenky s tímhle přestat, zas na druhou stranu se mi nechce, když už sem došla takhle daleko a těch 16 stránek (dodělaných!) je pro mě docela slušné skóre, které mě nutí přidat další. Z toho vyplývá i přitáhnutí více čtenářů. Zatím se totiž ještě nic neděje. Lol. 16 stránek úplně o ničem.
Z jiného soudku: přemýšlela jsem o zavedení kategorie fanartu. Co myslíte? Má to vůbec smysl?